Trzeba umieć to robić – my umiemy!

MOSTVA to przede wszystkim ludzie – od ponad 15 lat zatrudniamy stały zespół profesjonalistów. Naszym klientom oferujemy sprawdzone europejskie rozwiązania. Wiemy jak mamy to robić. Znamy lokalny rynek i jego specyfikę, a przy tym korzystamy z ponad 50-letniego doświadczenia naszych udziałowców
– niemieckiej firmy MOSOLF i francuskiej STVA.

MOSTVA to powiązania z dziesiątkami naszych przedstawicieli w Europie, ale przede wszystkim z fabrykami naszych Klientów.
To kompleksowe rozwiązania nie tylko dla rynku polskiego, ale również ukraińskiego, białoruskiego czy krajów bałtyckich – partnerskie stosunki z producentami samochodów, polskimi importerami i dealerami.

Produkcję samochodów dotknęła globalizacja – na nasze place przyjeżdżają samochody z całej Europy, Azji, Ameryki oraz Południowej Afryki. Przyjmujemy dostawy koleją, drogą morską i autotransporterami. Jako jedyni realizujemy wewnątrzkrajowe przewozy samochodowe koleją. Zajmujemy się nie tylko obsługą importu czy tranzytu na rynki naszych sąsiadów, ale tez eksportem samochodów z polskich fabryk na rynki całego świata.

W ostatnich latach dokonaliśmy poważnych inwestycji – rozbudowaliśmy największy plac samochodowy w Polsce – Centrum w Mszczonowie. Stale powiększamy nasz park autotransporterów – dysponujemy flotą dużych ciężarówek do przewozów międzynarodowych, a także szeregiem nowoczesnych, mniejszych samochodów przeznaczonych do dystrybucji lokalnej. MOSTVA to wysoka jakość – potwierdzona certyfikatami ISO 9001 i 14001. Stale dbamy o przestrzeganie procedur i wymogów Klienta. Nasze specjalistyczne systemy informatyczne – bazujące na własnych unikatowych rozwiązaniach – wspomagają codzienną obsługę Klienta.

MOSTVA to nie tylko transport i składowanie, to także przeglądy przedsprzedażne, montaże seryjne oraz niestandardowe instalacje, np.: nawigacji, GPS czy tapicerki skórzanej. Zajmujemy się nie tylko samochodami nowymi ale także używanymi.

Samochody to produkt delikatny i bardzo drogi, przewożony przez tysiące kilometrów bez opakowania, narażony na uszkodzenie. Przewozimy ponad 150.000 aut rocznie. Trzeba umieć to robić, aby spełnić oczekiwania producenta, importera, dealera, w konsekwencji klienta finalnego. Z dbałością o środowisko naturalne, jakość, w konkurencyjnej cenie i na czas.

Z miłości do samochodów!

Wojciech Dutkiewicz
Prezes Zarządu

Kadra Zarządzająca

Wojciech Dutkiewicz

Prezes Zarządu

Robert Sutkowski

Dyrektor Finansowy

Robert Groman

Dyrektor Centrum Samochodowego Mszczonów

Krystyna Woźniak

Dyrektor Centrum Samochodowego Gdynia

Radosław Szymański

Dyrektor Transportu

Jacek Przysowa

Z-ca Dyrektora Centrum Samochodowego Mszczonów ds. Sprzedaży

Małgorzata Radoch

Z-ca Dyrektora Centrum Samochodowego Mszczonów

Stanisław Marciniak

Z-ca Dyrektora Centrum Samochodowego Mszczonów ds. Technicznych

Paweł Kurc

Nasze centra

Ponad 550.000 m² powierzchni składowania
Dwie strategicznie położone lokalizacje
Kompleksowa obsługa

Centrum Polski

Mszczonów miedzy Warszawą a Łodzią

 

 

więcej informacji

Port Gdynia

900m od Bałtyckiego Terminalu Kontenerowego

 

 

więcej informacji