Profesjonalne rozwiązania logistyczne dla branży samochodowej
Kariera | Praca Mostva: Mszczonów , Bytom , Gdynia

Kariera

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem zatrudnimy pracowników na stanowiska:

Zastępca Dyrektora Centrum Samochodowego

Miejsce pracy: Bytom (śląskie)

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • opiekę medyczną Medicover
  • pakiety rekreacyjno-sportowe Multisport
  • pakiet ubezpieczeń
  • samochód służbowy
Główne obowiązki:

  • nadzór i optymalizacja procesów operacyjnych
  • realizacja założeń budżetowych oraz wskaźników jakościowych podległej jednostki
  • zarządzanie pracą zespołu
  • budowanie i rozwijanie relacji z klientami
  • raportowanie wyników
  • wspieranie działań Dyrektora Centrum Samochodowego Bytom w jego bieżącej działalności
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe logistyczne/ekonomiczne/techniczne
  • znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem
  • przynajmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • zdolności analityczne i organizacyjne
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów oraz konsekwencja w działaniu
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem praktycznej obsługi arkusza kalkulacyjnego (MS Excel)
  • gotowość do podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Pracownik Centrum Samochodowego

Miejsce pracy: Mszczonów (mazowieckie)

praca dla kobiet i mężczyzn związana z obsługą i przygotowaniem fabrycznie nowych samochodów do wysyłki do dealerów, w tym między innymi:
  • przeglądy
  • odbiór jakościowy
  • przemieszczanie i parkowanie
  • montaż akcesoriów
Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętności manualne
  • dokładność, solidność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • mile widziane wykształcenie zawodowe (w tym o profilu samochodowym: mechanika pojazdowa, elektromechanika lub podobne), znajomość budowy samochodu
Oferujemy:
  • atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie - system wynagradzania miesięczny oraz premia uzależniona od umiejętności i wyników pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pełen etat
  • pakiet świadczeń socjalnych - opieka medyczna Medicover, pakiety rekreacyjno-sportowe Multisport, ubezpieczenie na życie, wypłaty z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
  • przygotowanie do profesjonalnej realizacji zadań oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie świadczącej profesjonalne rozwiązania logistyczne dla branży samochodowej

  • przeglądy
Wymagania:
Oferujemy:
Osoby zainteresowane pracą na podanych stanowiskach prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@mostva.com.pl ze wskazaniem nazwy stanowiska i lokalizacji.
Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MOSTVA sp. z o.o. z siedzibą w Ciemno-Gnojnej moich danych osobowych umieszczonych w CV w zakresie przekraczającym dane określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) .”
W przypadku, gdy CV ma być wykorzystane podczas przyszłych rekrutacji prowadzonych przez MOSTVA sp. z o.o. dodatkowo prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MOSTVA sp. z o.o. z siedzibą w Ciemno-Gnojnej moich danych osobowych umieszczonych w CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 3 lat od zakończenia obecnej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).”
Administratorem Państwa danych osobowych jest MOSTVA sp. z o.o. z siedzibą w Ciemno-Gnojnej. Pełna informacja odnoście przetwarzania Państwa danych osobowych dostępna jest pod adresem: www.mostva.com.pl/klauzula2.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.